Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILAN

Shend Kelmendi me Gjilanin edhe dy stinorë

Shend Kelmendi me Gjilanin edhe dy stinorë


22 June, 2022 @23:43

Sulmuesi prishtinas i Gjilanit, Shend Kelmendi, ka vazhduar kontratën me klubin e tij aktual edhe për dy stinorë tjerë.

Gjilani ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me sulmuesin e krahut, që shpeshherë ka ditur të jetë edhe vendimtar në ndeshje.

Kelmendi 27-vjeçar ka shënuar shtatë gola dhe tre asistime përgjatë stinorit që e lamë pas, ndërsa Gjilani i ka uruar sukses atij në stinorët e radhës me ekipin, që do të drejtohet nga trajneri Zekirija Ramadani nga kjo verë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga