Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFEREE

Shpëtim Murtezi në derbin e Anamoravës, caktohen gjyqtarët e xhiros 32

Shpëtim Murtezi në derbin e Anamoravës, caktohen gjyqtarët e xhiros 32


3 May, 2022 @18:46

Federata e Futbollit të Kosovës ka publikuar listën e gjyqtarëve të deleguar për ndeshjet e xhiros 32 të Superligës.

3 ndeshje do të luhet nesër të mërkurën, kurse 2 të tjera të enjtën.

Derbin e Anamoravës (Gjilani - Drita) do të gjukojë Shpëtim Murtezi nesër nga ora 15:00.

Gjyqtarët kryesorë të ndeshjeve të xhiros 32 sipas renditjes nga FFK janë:

E mërkurë, 4 maj

15:00 Prishtina - Feronikeli, Mentor Ajeti
15:00 Dukagjini - Ulpiana, Burim Jahmurataj
15:00 Gjilani - Drita, Shpëtim Murtezi

E enjte, 5 maj

15:00 Drenica - Llapi, Genc Nuza
15:00 Ballkani - Malisheva, Visar Kastrati


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga