Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA

Shqetësime te Inter, Conte drejt largimit?

Shqetësime te Inter, Conte drejt largimit?


26 May, 2021 @8:12

Pak ditë pas festës së titullit kampion, duket se Interi kanë filluar të shfaqen shqetësime të papritura.

Sky Sports italian mbrëmë ka raportuar që Antonio Conte ditëve të ardhshme do të vendosë për të ardhmen e tij dhe ka shumë gjasa që të largohet nga Interi.

Skuadra zikaltër është e detyruar të shesë lojtarë dhe ka buxhet të limituar gjatë verës dhe kjo mund ta shtyjë Conten drejt largimit, e i interesuar për strategun italian thuhet të jetë Reali i Madridit.

Gjithsesi, gjërat për Interin dhe trajnerin e tyre do të qartësohen shumë shpejt, para kampionatit evropian.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A