Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËMENDJA TEK VËLLEZËRIT

Shqipëri-Zvicër, në faqen zyrtare të Arsenalit

Shqipëri-Zvicër, në faqen zyrtare të Arsenalit


10 June, 2016 @19:13

Sikurse shumë media botërore, edhe skuadrën e Arsenalit e ka tërhequr vëmendja për ndeshjen Shqipëri-Zvicër.

Kjo për arsye të përballjes kundër njëri tjetrit të dy vëllezërve, Taulant dhe Granit Xhaka, ku ky i fundit është edhe transferi i fundit i Arsenalit.

“Do të jetë vështirë. Unë luaj për Zvicrën dhe vëllau im luan për Shqipërinë. Shpresoj në fitoren e Zvicrës dhe pas ndeshjes shpresoj t’ia shtrëngojë dorën vëllaut tim duke i uruar fat për ndeshjet e radhës,” ka thënë Graniti për faqen zyrtare të Arsenalit.


EURO2016

Gati për betejën

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Gati për betejën

10/06/16 @ 18:45

HEAD TO HEAD

Historia për historinë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Historia për historinë

10/06/16 @ 18:41

KOMBËTARJA

Rrugëtimi nga Perros Guirec në Lens

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Rrugëtimi nga Perros Guirec në Lens

10/06/16 @ 18:28

KONFERENCA

Le ta fillojmë me këmbë të mbarë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Le ta fillojmë me këmbë të mbarë

10/06/16 @ 18:17

NË PRIZREN

Arrin trajneri boshnjak te Liria

FFK Superliga/Transfere

Arrin trajneri boshnjak te Liria

10/06/16 @ 18:16

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja