Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Shqipëria-Estonia, 11-shet startuese

Shqipëria-Estonia, 11-shet startuese


13 June, 2022 @17:44

Edy Reja ka dalë me 11-she eksperimentale për përballjen miqësore ndaj Estonisë, pas dy dueleve të Ligës së Kombeve ku kuqezinjtë nuk shijuan fitoren.

Sa i përket duelit të sotëm që nis në ora 18:00, italiani Reja nis me këtë 11-she:

SHQIPËRIA: Gentian Selmani; Enea Mihaj, Fred Veseli, Adrian Bajrami; Erion Hoxhallari, Enis Cokaj, Ylber Ramadani, Endri Cekici; Taulant Seferi, Giacomo Vrioni.

ESTONIA: (Igonen; Paskotsl, Lukka, Kuusk; Soomets, Peetson, Poom, Purl, Miller; Zenjov, Sorga.

 


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria