Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria-Izraeli, 11-shet startuese

Foto: FSHF

Shqipëria-Izraeli, 11-shet startuese


10 June, 2022 @19:16

Edy Reja dhe kolegu i tij Alon Hazan kanë dalë me 11-shet e tyre për ndeshjen e dytë të kombëtareve që drejtojnë në Arenën Kombëtare sonte.

Te Reja, shihet një formacion me lojtarë të orientuar në sulm më shumë, ndërsa 11-shet zyrtare janë:

SHQIPËRIA: Etrit Berisha; Berat Gjimshiti, Ardian Ismajli, Frederic Veseli; Kristjan Asllani, Nedim Bajrami, Elseid Hysaj, Amir Abrashi, Ivan Balliu; Myrto Uzuni, Armando Broja.

IZRAELI: Marciano; Goldberg, Vitor, Leidner, Dasa; Peretz, Karzev, Jaber; Solomon, Abada, Weismman.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve