Të gjitha lajmet

SHQIPËRIA - ANDORRA

Shqipëria vs. Andorra, kuotat sipas bastoreve

Shqipëria vs. Andorra, kuotat sipas bastoreve

13 November, 2019 @14:21

Të enjten (14 nëntor) me fillim nga ora 20:45, Shqipëria përballet me Andorrën, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikimet drejt EURO2020.

Sipas bastoreve, fitorja e Shqipërisë mban koeficientin rreth 1.20, që e konsideron Shqipërinë absolute favorite për ta fituar këtë duel. Barazimi mban kuotën 7.5, kurse fitorja e Andorrës kuotohet me 21.

GRUPET DREJT EURO2020

Pas ndeshjes me Andorrën, Shqipëria më 17 nëntor përballet me Francën në “Arena Kombëtare”, ndeshje e cila do të jetë e para për Shqipërinë në stadiumin e ri.

MEDIA TALK

Challandes parashikon muajin e ndeshjes Maqedonia V - Kosova

7 April, 2020 @0:21

Selektori më i suksesshëm i Kosovës në historinë e shkurtër të vendit tonë në gara ndërkombëtare, Bernard Challandes, duke folë…

JUGKOREANI

Son Heung-min shkon në ushtri

6 April, 2020 @23:58

Futbollisti i Tottenham Hotspurit, Son Heung-min, do të kryejë shërbimin ushtarak në shtetin e tij, Kore të Jugut, ka konfirmuar…

DON BALON

Marash Kumbulla në radar të Real Madridit

6 April, 2020 @15:33

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, i është ofruar si zgjidhje kryetarit të Real Madridit Florentino Perez, shkruan sot Don…

STINORI 1999/2000

Tabelat përfundimtare 1999/2000 të Ligave të Dyta të Kosovës

Foto nga arkivi i Brahim Vojvodës, sulmuesit të KF Drenica

6 April, 2020 @14:58

Ishte sezoni i parë i pasluftës në Ligë të Dytë të Kosovës, që në fakt ishin dy. Liga e Dytë…

TOP 10

Laureatët e vitit 2000 nga FFK

6 April, 2020 @0:12

Në stinorin e parë të pasluftës në Kosovë dhe pas shpalljes së Prishtinës kampione të Kosovës, e Gjilanit fitues të…

Të gjitha lajmet nga