Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - KIKA

Shtyhet ndeshja: Flamurtari - Kika

Foto / Kika

Shtyhet ndeshja: Flamurtari - Kika


20 April, 2022 @14:54

Përballja e Ligës së Parë ndërmjet Flamurtarit dhe Kikës, që është paraparë të nis sot në ora 14:00 shtyhet për shkak të borës dhe fusha nuk është në gjendje për t’u zhvilluar kjo ndeshje.

Nuk është bërë e ditur se kur do të luhet ndeshja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë