Të gjitha lajmet

ZYRTARE

S’ka Europa League për Milanin

S’ka Europa League për Milanin

28 June, 2019 @12:22

Tashmë është zyrtare!

Skuadra e Milanit nuk do të luajë në Europa League sezonin e ardhshëm, përkundër faktit që ajo ka arritur të kualifikohet për në këtë garë.

Kjo për shkak të problemeve që skuadra nga qyteti i modës ka me Fair Play-n financiar, gjë që nuk e ka lejuar 7 herë kampionin e Evropës që të jetë pjesë e garës së dytë më të rëndësishme evropiane për klube në sezonin që vjen.

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina s’fiton në shtëpi, shpreson në ndeshjen e kthimit

TOPSPORTI / G.B

27 June, 2019 @22:42

Edhe pse ishte dukshëm favorite për të shënuar fitore, Prishtina në ndeshjen e parë në fazën preliminare në kuadër të…

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Plisat me porosi para ndeshjes

27 June, 2019 @21:48

Para ndeshjes në kuadër të Europa League ndaj St Joseph’s, tifozët e Prishtinës, Plisat, kanë shpalosur një porosi. Porosia e…

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, 11-shet startuese

Foto: FC Prishtina

27 June, 2019 @19:40

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Prishtinës dhe St. Joseph’s, skuadra këto që mes vete ndeshen me fillim…

PRISHTINA - ST JOSEPH'S

Prishtina vs. St Joseph’s, kë favorizojnë bastoret?

TOPSPORTI

27 June, 2019 @9:59

Sonte me fillim nga ora 20:45 skuadra e Prishtinës nis rrugëtimin e saj në Europa League. Kur jemi në…

EUROPA LEAGUE PRELIMINARY ROUND

Prishtina në Europa League, sonte ndeshja e parë

27 June, 2019 @8:52

Me fillim nga ora 20:45, sonte skuadra e Prishtinës zhvillon ndeshjen e parë të raundit preliminar të Europa League. Nënkampioni…

Të gjitha lajmet nga Europa League