Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SOUTHAMPTON - BRENTFORD

Southampton - Brentford, Armando Broja startues

Foto: Southampton Official

Southampton - Brentford, Armando Broja startues


11 January, 2022 @19:47

Sonte me fillim nga ora 20:45, në Premier League mes vete përballen Southamptoni dhe Brentfordi.

Sulmuesi shqiptar, Armando Broja, është startues për Southamptonin sonte.

11-SHET STARTUESE:

Southampton: Forster; Tella, Bednarek, Lyanco, Salisu, Perraud; Ward-Prowse(C), Romeu, Diallo; Redmond, Broja.

Brentford: Fernández; Ajer, Jansson(C), Pinnock; Roerslev, Baptiste, Nørgaard, Janelt, Canós; Mbeumo, Toney.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League