Të gjitha lajmet

SERIE A

Spezias i mbetet gëzimi në fyt, asnjë minutë për Ismajlin

Spezias i mbetet gëzimi në fyt, asnjë minutë për Ismajlin


23 January, 2021 @19:53

Skuadra e Spezias, ishte shumë afër ta rrëmbente një pikë nga Roma, por gëzimi i tyre i mbeti në fyt.

Daniele Verde e barazoi rezultatin në minutën e 90, kurse në minutën 90+2’ shënoi Lorenzo Pellegrinin për Romën, dhe e fituan ndeshjen 4-3.

Në këtë ndeshje, te Spezia nuk luajti asnjë minutë mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Ardian Ismajli, ndërkohë që Marash Kumbulla ishte startues dhe luajti 90 minuta te Roma.


COPPA ITALIA

Eriksen eliminon Milanin nga Kupa

Serie A

Eriksen eliminon Milanin nga Kupa

26/01/21 @ 22:52

SERIA A

Roma po bëhet me super trajner?

Serie A

Roma po bëhet me super trajner?

26/01/21 @ 19:37

SERIA A

Conte dënohet nga Komisioni Disiplinor

Serie A

Conte dënohet nga Komisioni Disiplinor

26/01/21 @ 18:37

TEAM OF THE HALF-SEASON 2020/21

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

Serie A

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

25/01/21 @ 23:43

PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

TOMORI

S’mund t’i thoja “jo” ftesës së më të mirit

Serie A

S’mund t’i thoja “jo” ftesës së më të mirit

25/01/21 @ 19:05

TE ROMA

Edin Dzeko mund të largohet, pas mosmarrëveshjes me trajnerin

Serie A/Transfere

Edin Dzeko mund të largohet, pas mosmarrëveshjes me trajnerin

25/01/21 @ 18:47

SERIE A

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

24/01/21 @ 20:02

MILAN - ATALANTA

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Djimsiti 90 min, Atalanta dridh San Siron

23/01/21 @ 20:14

SERIA A

Shtyhen testet mjekësore të El Shaarawyt, pozitiv me COVID-19

Serie A/Transfere

Shtyhen testet mjekësore të El Shaarawyt, pozitiv me COVID-19

23/01/21 @ 13:24


Të gjitha lajmet nga Serie A