Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Sulmuesi nga Belgjika përforcon Ferizajin

Foto: FC Ferizaj

Sulmuesi nga Belgjika përforcon Ferizajin


20 January, 2022 @19:07

Një lojtar me mjaft perspektivë është transferuar sot te Ferizaji.

Bëhet fjalë për sulmuesin Drilon Sadiku, i cili te Ferizaj ka ardhur nga skuadra belge Waasland-Beveren.

TABELA AKTUALE

Gjatë karrierës së tij Sadiku ka luajtur edhe në Itali e Kroaci, kurse në vazhdim do ta shohim te Ferizaj në Ligën e Parë të Kosovës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë