Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PEJA

Super derbi sonte, Prishtina pret Pejën

Super derbi sonte, Prishtina pret Pejën


18 September, 2021 @10:49

Ndeshja e dytë e ditës së sotme në kuadër të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në basketboll, do të luhet me super derbin në mes të Prishtinës dhe Pejës.

Njëra ndër duelet më të zjarrta në Superligës, do të luhet nga ora 19:00 në “Pallatin e Rinisë dhe Sporteve” në Prishtinë.

TABELA AKTUALE

Prishtina në xhiron e parë e kishte mposhtur bindshëm Dritë, derisa edhe Peja kishte dominuar ndeshjen kundër Bashkimit.


RAHOVECI - DRITA

Rahoveci favorit ndaj Dritës

FBK Superliga

Rahoveci favorit ndaj Dritës

18/09/21 @ 10:47

PENZA (F)

Kampionja zyrtarizon amerikanen Whitsitt

FBK Liga e Femrave

Kampionja zyrtarizon amerikanen Whitsitt

17/09/21 @ 21:30

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (I)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (I)

17/09/21 @ 14:36

MVP @ GAMEWEEK 1

Ivan Koljevic, MVP i xhiros së parë nga FBK

FBK Superliga

Ivan Koljevic, MVP i xhiros së parë nga FBK

17/09/21 @ 14:23

BRANIMIR PAVIC

Pavic: Kemi probleme, do të përmirësohemi

FBK Superliga

Pavic: Kemi probleme, do të përmirësohemi

16/09/21 @ 22:32

SEMSETTIN BAS

Bas: Kemi qenë të përgatitur për fitore

FBK Superliga

Bas: Kemi qenë të përgatitur për fitore

16/09/21 @ 22:20

VIDEO

Highlights: Peja-Bashkimi

FBK Superliga

Highlights: Peja-Bashkimi

16/09/21 @ 21:40

PEJA - BASHKIMI

Peja pa telashe kundër Bashkimit

FBK Superliga

Peja pa telashe kundër Bashkimit

16/09/21 @ 20:50

PEJA - BASHKIMI

Ç3: Dominim i Pejës, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Dominim i Pejës, edhe 10 minuta lojë

16/09/21 @ 20:17

RAHOVECI - DRITA

Rahoveci favorit ndaj Dritës

FBK Superliga

Rahoveci favorit ndaj Dritës

18/09/21 @ 10:47

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (I)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (I)

17/09/21 @ 14:36

MVP @ GAMEWEEK 1

Ivan Koljevic, MVP i xhiros së parë nga FBK

FBK Superliga

Ivan Koljevic, MVP i xhiros së parë nga FBK

17/09/21 @ 14:23

BRANIMIR PAVIC

Pavic: Kemi probleme, do të përmirësohemi

FBK Superliga

Pavic: Kemi probleme, do të përmirësohemi

16/09/21 @ 22:32

SEMSETTIN BAS

Bas: Kemi qenë të përgatitur për fitore

FBK Superliga

Bas: Kemi qenë të përgatitur për fitore

16/09/21 @ 22:20

VIDEO

Highlights: Peja-Bashkimi

FBK Superliga

Highlights: Peja-Bashkimi

16/09/21 @ 21:40

PEJA - BASHKIMI

Peja pa telashe kundër Bashkimit

FBK Superliga

Peja pa telashe kundër Bashkimit

16/09/21 @ 20:50

PEJA - BASHKIMI

Ç3: Dominim i Pejës, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Dominim i Pejës, edhe 10 minuta lojë

16/09/21 @ 20:17

PEJA - BASHKIMI

Mbyllet pjesa e parë në “Karagaç”

FBK Superliga

Mbyllet pjesa e parë në “Karagaç”

16/09/21 @ 19:45

PEJA - BASHKIMI

Ç1: Peja me epërsi dyshifrore, Bashkimi shënon vetëm 5 pikë

FBK Superliga

Ç1: Peja me epërsi dyshifrore, Bashkimi shënon vetëm 5 pikë

16/09/21 @ 19:23


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga