Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CLERMONT

Super Rashani vazhdon me gola

Super Rashani vazhdon me gola


27 February, 2022 @15:50

Futbollisti i Kosovës, Elbasan Rashani, ka vazhduar me gola në Ligue 1 të Francës, derisa aktualisht ka shënuar golin e parë të barazimit për ekipin e tij Clermont ndaj Bordeaux.

Rashani ka shënuar në minutën e 32 të ndeshjes për ekipin e tij, ndërsa aktualisht ka përfunduar pjesa e parë me 1-1.

 


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1