Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE SEASON 2022/23

Superliga - 11-shja e sezonit 2022/23

Superliga - 11-shja e sezonit 2022/23


29 May, 2023 @18:44

Pas përfundimit të sezonit, TopSporti.com ka përzgjedhur 11-shen e sezonit bazuar në statistika dhe performancat e lojtarëve.

11shja e sezonit 2022/23 zgjedhur nga TopSporti është ky: Kenan Haxhihamza (Dukagjini);Besnik Krasniqi (Drita), Ardian Limani (Drita), Bajram Jashanica (Ballkani), Armend Thaqi (Ballkani); Albert Dabiqaj (Gjilani), Meriton Korenica (Ballkani), Nazmi Gripshi (Ballkani); Mevlan Zeka (Gjilani), Albion Rrahmani (Ballkani), Marko Simonovski (Drita),

Trajneri i sezonit: Ilir Daja (Ballkani)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga