Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

XHIRO 19

Superliga e Kosovës, sot luhen dy ndeshje

Foto: KF Llapi

Superliga e Kosovës, sot luhen dy ndeshje


13 February, 2022 @10:14

Pas ditës së djeshme që pati 3 ndeshje, sot Superliga e Kosovës në futboll vjen me 2 ndeshje.

Njëra ndeshje luhet në Malishevë, e tjetra në stadiumin e renovuar të Podujevës.

TABELA AKTUALE

Në Malishevë skuadra vendase me po të njëjtin emër e pret Prishtinën, kurse në Podujevë Llapi e pret Ulpianën.

Ndeshja në Malishevë luhet me fillim nga ora 13:00, kurse Llapi vs. Ulpiana fillon në ora 13:30.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga