Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (17)

Superliga - Formacioni i javës (17)


14 November, 2022 @12:43

Pas ndeshjeve të xhiros 17, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Enea Koliçi (Gjilani); Armend Thaqi (Ballkani); Benjamin Agyare (Drenica), Ardin Dallku (Dukagjini), Ermal Veliqi (Drenica); Nazmi Gripshi (Ballkani), Blend Baftiu (Drita), Iljasa Zulfiu (Dukagjini); Almir Kryeziu (Drita), Albion Rrahmani (Ballkani), Theophilus Solomon (Gjilani).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga