Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (23)

Superliga - Formacioni i javës (23)


7 March, 2022 @12:21

Pas ndeshjeve të javës 23, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Marijan Coric (Llapi); Shkëlzen Lushtaku (Drenica), Muhamed Useini (Gjilani), Bajram Jashanica (Ballkani), Yll Hoxha (Gjilani); Fatlum Gashi (Drenica), Besar Musolli (Gjilani), Mentor Zhdrella (Dukagjini); Altin Merlaku (Dukagjini), Ermal Krasniqi (Ballkani); Ronald Sobowale (Malisheva).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga