Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (23)

Superliga - Formacioni i javës (23)


5 March, 2023 @21:44

Pas ndeshjeve të xhiros 23, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Faton Maloku (Drita); Arbër Pira (Malisheva), Bujar Pllana (Prishtina), Happy Mashau (Trepça’89), Ilir Blakçori (Drita); Rron Broja (Drita), Nazmi Gripshi (Ballkani), Endrit Krasniqi (Prishtina); Bintsouka Koxy (Drenica), Melan Zeka (Gjilani), Albion Rrahmani (Ballkani).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga