Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (26)

Superliga - Formacioni i javës (26)


20 March, 2023 @8:27

Pas ndeshjeve të xhiros 26, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Flamur Gashi (Malisheva); Behar Bardhi (Ferizaj), Bujar Pllana (Prishtina), Dren Kryeziu (Malisheva), Fernando Augusto (Llapi); Mërgim Pefqeli (Prishtina), Francisco Riveri (Llapi), Abdulah Oyekanmi (Trepça’89); Ardian Muja (Trepça’89), Elton Cale (Gjilani); Shend Kelmendi (Gjilani).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga