Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (27)

Superliga - Formacioni i javës (27)


6 April, 2021 @18:56

Pas ndeshjeve të javës 27, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Andi Thaqi (Arberia); Besnik Krasniqi (Prishtina), Prince Balde (FER), Lumbardh Dellova (Prishtina), Donald Rapo (Gjilani); Marko Milickovic (Feronikeli), Ardit Hila (Gjilani), Festim Alidema (Drita), Gerhard Progni (Gjilani), Keita Razak (Gjilani); Baton Zabërgja (Drenica).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga