Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (33)

Superliga - Formacioni i javës (33)


6 May, 2022 @10:05

Pas ndeshjeve të javës 33, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Enea Koliçi (Gjilani); Ardin Dallku (Dukagjini), Granit Jashari (Drenica), Dren Kryeziu (Malisheva), Leonit Abazi (Prishtina); Besfort Dervishaj (Drenica), Labinot Jashanica (Dukagjini), Qërndrim Zyba (Prishtina); Hasan Hyeni (Malisheva), Ronald Sobowale (Malisheva); Sadam Sulley (Prishtina).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga