Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (33)

Superliga - Formacioni i javës (33)


7 May, 2023 @22:53

Pas ndeshjeve të xhiros 33, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Kenan Haxhihamza (Dukagjini); Armend Thaqi (Ballkani), Lumbardh Dellova (Ballkani), Muhamed Useini (Prishtina), Yll Hoxha (Gjilani); Samir Sahiti (T89), Rilind Nimani (T89), Meriton Korenica (Ballkani), Nazmi Gripshi (Ballkani), Egzon Fazliu (T89), Oto John (Dukagjini).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga