Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (34)

Superliga - Formacioni i javës (34)


9 May, 2022 @15:21

Pas ndeshjeve të javës 34, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Altik Muhaxhiri (Dukagjini); Besnik Krasniqi (Prishtina), Elton Basriu (Dukagjini), Bianor Neto (Llapi), Leonit Abazi (Prishtina); Besar Musolli (Gjilani), Malsor Ajeti (Ballkani), Redon Ismaili (Gjilani); Ermal Krasniqi (Ballkani), Blerim Krasniqi (Gjilani), Sadam Sulley (Prishtina).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga