Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (35)

Superliga - Formacioni i javës (35)


21 May, 2023 @17:53

Pas ndeshjeve të xhiros 35, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Kenan Haxhihamza (Dukagjini); Armend Thaqi (Ballkani), Faruk Bihorac (Malisheva), Bajram Jashanica (Ballkani), Yll Hoxha (Gjilani); Edvin Kuc (Ballkani), Endrit Krasniqi (Prishtina), Francisco Rivera (Llapi); Ronald Sobowale (Malisheva), Oto John (Dukagjini), Mevlan Zeka (Gjilani).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga