Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (36)

Superliga - Formacioni i javës (36)


23 May, 2022 @11:20

Pas ndeshjeve të javës 36, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Stivi Frashëri (Ballkani); Besnik Krasniqi (Prishtina), Elton Basriu (Dukagjini), Bajram Jashanica (Ballkani), Tun Bardhoku (Drita); Ardi Qorri (Feronikeli), Nazmi Gripshi (Ballkani), Gauthier Mankenda (Prishtina), Ermal Krasniqi (Ballkani); Kreshnik Uka (Drenica), Ardit Tahiri (Drita).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga