Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (36)

Superliga - Formacioni i javës (36)


28 May, 2023 @19:10

Pas ndeshjeve të xhiros 36, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Shënim: Pas ngjarjeve të sotme, asnjë lojtar nuk është zgjedhur nga ndeshjet Trepça ‘89 - Prishtina dhe Ferizaj - Dukagjini.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Flamur Gashi (Malisheva); Armend Thaqi (Ballkani), Benjamin Agyare (Drita), Bajram Jashanica (Ballkani), Yll Hoxha (Gjilani); Albert Dabiqaj (Gjilani), Ilir Mustafa (Malisheva), Iran Junior (Drita), Ronald Sobowale (Malisheva), Bleart Tola (Malisheva); Drilon Fazliu (Llapi).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga