Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (8)

Superliga - Formacioni i javës (8)


20 September, 2022 @13:19

Pas ndeshjeve të xhiros 8, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Faton Maloku (Drita); Armend Thaqi (Ballkani), Ilir Krasniqi (Llapi), Bajram Jashanica (Ballkani), Ermal Veliqi (Drenica); Almir Kryeziu (Drita), Kushtrim Shabani (Llapi), Hamdi Namani (Drita), Meriton Korenica (Ballkani); Zenel Gavazaj (Drenica); Christian Ba (Trepça’89).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga