Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ORARI I NDESHJEVE - XHIROJA XIX

Superliga nis pranverën, orari i ndeshjeve për xhiron XIX

Superliga nis pranverën, orari i ndeshjeve për xhiron XIX


8 February, 2022 @19:22

Pushimit i erdhi fundi, ndërsa Superliga e Kosovës rinis pjesën pranverore të saj këtë fundjavë.

Pas dueleve të Kupës, ku garojnë disa ekipe të Superligës, tashmë e tërë Superliga do të jetë në aksion, duke filluar këtë të shtunë dhe të dielë.

TABELA AKTUALE

Ndërsa sipas orarit të dhënë nga FFK-ja, të shtunën do të luhen tri ndeshje, e të dielën dy të tjera.

Të gjitha ndeshjet nisin në ora 13:00, pos Llapit që nis në 13:30.

 ORARI I NDESHJEVE TË XHIROS XIX:

E SHTUNË: Ballkani - Dukagjini
Drenica - Gjilani
Drita - Feronikeli
E DIEL: Malisheva - Prishtina
Llapi - Ulpiana

 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga