Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KF LLAPI

Të bllokuar për transfere? Reagon KF Llapi

Të bllokuar për transfere? Reagon KF Llapi


6 August, 2022 @12:34

Pas raportimeve të fundit që disa klube kosovare janë të bllokuara nga UEFA për të kryer transfere gjatë këtij afati kalimtar, në mesin e të cilave klube ishte edhe Llapi, klubi podujevas ka reaguar ndaj këtyre raportimeve.

Përmes një komunikate zyrtare, Llapi ka njoftuar që Llapi nuk është i bllokuar në afatin kalimtar nga UEFA dhe mund të bëjë pa problem transfere.

Komunikata e plotë e klubit podujevas:


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga