Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KRYEJNË TESTET

Te Gjilani të gjithë negativ, stërvitjet vazhdojnë

Foto: SCGjilani/fb

Te Gjilani të gjithë negativ, stërvitjet vazhdojnë


22 May, 2020 @21:49

Përmes një komunikate për shtyp, SC Gjilani ka bërë të ditur se të gjithë futbollistët, stafi teknik dhe personali i klubit kanë rezultuar negativ në testimet për COVID-19.

Të kuqtë nga Anamorava kanë bërë të ditur se do të vazhdojnë “më rehat” tash stërvitjet e klubit për tu përgatitur për fazën finale të kampionatit, 11 xhirot e fundit.

Gjilani është duke luftuar për titull të kampionait në Kosovë dhe po kërkon dalje në gara evropiane 2020/21.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga