Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFERËT KRYESORË

Të gjitha të ndeshjet të dielën, përcaktohen gjyqtarët e ndeshjeve

Të gjitha të ndeshjet të dielën, përcaktohen gjyqtarët e ndeshjeve


12 May, 2023 @20:45

Kur kanë mbetur edhe tre xhiro deri në fund të stinorit, të gjitha ndeshjet e xhiros së XXXIII të Superligës do të luhen të dielën. Në orar të njëjtë, me fillim prej orës 15:00 në të gjitha stadiumet nikoqire do të nisin ndeshjet, kurse sot FFK ka përcaktuar edhe gjyqtarët kryesorë dhe të tjerë të dueleve që kanë edhe VAR-in.

TABELA AKTUALE

Mëposhtë, ndeshjet dhe gjyqtarët kryesorë të tyre:

14 maj 2023, e diel 15:00

Gjilani—Drita, gjyqtar kryesor: Gramos Shala;
Ballkani—Llapi, gjyqtar kryesor: Burim Jahmurataj;
Malisheva—Prishtina, gjyqtar kryesor: Genc Nuza;
Ferizaji—Trepça’89, gjyqtar kryesor: Visar Kastrati;
Drenica—Dukagjini, gjyqtar kryesor: Dardan Çaka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga