Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TER-STEGEN

Ter Stegen humb Evropianin me Gjermaninë

Ter Stegen humb Evropianin me Gjermaninë


17 May, 2021 @18:31

Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, do t’i mungojë Gjermanisë në EURO 2020.

Gjermani do t’i nënshtrohet një operacioni në gjurin e djathtë. Ai u shpreh i pikëlluar që për herë të parë pas shumë vitesh do ta përcjellë kombëtaren e tij nga shtëpia.

GRUPET NË EURO 2020

Gjermania në Evropian gjendet në grupin F së bashku me Hungarinë, Portugalinë dhe Francën.


 
Të gjitha lajmet nga International