Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VËLLAZNIMI

Trajneri prizrenas në krye të Vëllaznimit

Trajneri prizrenas në krye të Vëllaznimit


15 January, 2022 @21:39

Skuadra e Vëllaznimit sot ka emëruar trajnerin e ri.

Trajneri prizrenas, Genc Tamniku, do të jetë në krye të Vëllaznimit deri në fund të stinorit.

TABELA AKTUALE

Tamniku së fundi ishte trajner te skuadra e A&N, derisa gjatë karrierës së tij ishte edhe në krye të Lirisë.

Vëllaznimi po kalon një krizë financiare, kurse gjendet në pozitën e katërt me 21 pikë, 6 më pak se lideri Trepça’89.


ASTON VILLA - MANCHESTER UNITED

Prej 0-2 në 2-2, Coutinho prishë festën e United

Premier League

Prej 0-2 në 2-2, Coutinho prishë festën e United

15/01/22 @ 20:30

NORWICH - EVERTON

Rashica shkëlqen, Norwichi fiton ndaj Evertonit

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica shkëlqen, Norwichi fiton ndaj Evertonit

15/01/22 @ 17:57

KLINË

Dukagjini përforcon sulmin me Dren Gashin

FFK Superliga/Transfere

Dukagjini përforcon sulmin me Dren Gashin

15/01/22 @ 17:39

GENOA

Shkarkim ekspres i Shevchenkos!

Serie A/Transfere

Shkarkim ekspres i Shevchenkos!

15/01/22 @ 17:23

CITY - CHELSEA

City nuk di të ndalet, 12 fitore radhazi në ligë

City nuk di të ndalet, 12 fitore radhazi në ligë

15/01/22 @ 15:23

PRISHTINA

Edhe një largim nga Prishtina

FFK Superliga

Edhe një largim nga Prishtina

15/01/22 @ 14:21

DUKAGJINI

Pëlqehet braziliani Hugo, nënshkruan me Dukagjinin

FFK Superliga/Transfere

Pëlqehet braziliani Hugo, nënshkruan me Dukagjinin

15/01/22 @ 12:33

TRANSFEROHET

Edon Zhegrova zyrtarisht te kampioni i Francës, Lille

Ligue 1/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edon Zhegrova zyrtarisht te kampioni i Francës, Lille

14/01/22 @ 22:24

DORTMUND 5-1 FREIBURG

Haaland me çifte, Dortmund i afrohet Bayernit

Bundesliga

Haaland me çifte, Dortmund i afrohet Bayernit

14/01/22 @ 22:20

SUHAREKË

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

22/07/23 @ 16:21

PRIZREN

Altin Sylejmani kalon te Liria

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Altin Sylejmani kalon te Liria

22/07/23 @ 15:58

FEDERATA NJOFTON

Projekti i fushave: Në Zhur e Dragash, përfundon faza e parë

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Projekti i fushave: Në Zhur e Dragash, përfundon faza e parë

21/07/23 @ 11:43

PËRFORCIME SHTESË DHE VAZHDIME TE VJOSA

Vjosa përforcohet me dy, vazhdon me lojtarët kryesorë

FFK Liga e parë/Transfere

Vjosa përforcohet me dy, vazhdon me lojtarët kryesorë

18/07/23 @ 17:03

VAZHDOJNË ME PËRFORCIME

5 përforcime tjera te Phoenix

FFK Liga e parë/Transfere

5 përforcime tjera te Phoenix

18/07/23 @ 17:02

NË PLAN: STADIUMI I RI I PRISHTINËS!

Kreu i Prishtinës dhe i FFK-së bisedojnë për stadiumin e ri, deri në 25 mijë ulëse

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Kreu i Prishtinës dhe i FFK-së bisedojnë për stadiumin e ri, deri në 25 mijë ulëse

18/07/23 @ 10:47

PËRFORCIM TE RAMIZ SADIKU

Etrit Halimi kalon te Ramiz Sadiku

FFK Liga e parë/Transfere

Etrit Halimi kalon te Ramiz Sadiku

17/07/23 @ 22:59

PRISHTINË

2 Korriku me katër përforcime

FFK Liga e parë/Transfere

2 Korriku me katër përforcime

13/07/23 @ 15:18

GJAKOVË

Katër transfere të reja te Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Katër transfere të reja te Vëllaznimi

12/07/23 @ 17:00

MESFUSHORI PRIZRENAS

Fitim Susuri zyrtarizohet te FC Suhareka

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Fitim Susuri zyrtarizohet te FC Suhareka

12/07/23 @ 14:04


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë