Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI

Pëlqehet braziliani Hugo, nënshkruan me Dukagjinin

Pëlqehet braziliani Hugo, nënshkruan me Dukagjinin


15 January, 2022 @12:33

Skuadra e Dukagjinit, ka vendosur ta vazhdojë kontratën e brazilianit, Vitor Hugo Leite Perusses.

25 vjeçari Hugo, kishte ardhur te Dukagjini në dhjetor të vitit 2021 dhe luajti në ndeshjen e fundit kundër Malishevës.

Mbrojtësi i djathë gjatë karrierës së tij luajti te skuadrat si: Coimbra, Nacional Atl.Muriae dhe Marilia.

TABELA AKTUALE

Dukagjini aktualisht gjendet në zonën e barazhit me 18 pikë.


TRANSFEROHET

Edon Zhegrova zyrtarisht te kampioni i Francës, Lille

Ligue 1/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edon Zhegrova zyrtarisht te kampioni i Francës, Lille

14/01/22 @ 22:24

DORTMUND 5-1 FREIBURG

Haaland me çifte, Dortmund i afrohet Bayernit

Bundesliga

Haaland me çifte, Dortmund i afrohet Bayernit

14/01/22 @ 22:20

DRITA

Dy talentë të Dritës marrin kontratat profesionale

FFK Superliga/Transfere

Dy talentë të Dritës marrin kontratat profesionale

14/01/22 @ 22:15

KOLUMNE

5 për fundjavë, e para për këtë vit

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë, e para për këtë vit

14/01/22 @ 17:00

DURRËS

Teuta zyrtarizon qendërmbrojtësin e Drenicës

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Teuta zyrtarizon qendërmbrojtësin e Drenicës

14/01/22 @ 15:51

VRESHTARËT

Rahoveci përforcon mbrojtjen

FFK Liga e parë

Rahoveci përforcon mbrojtjen

14/01/22 @ 14:40

NDARJA E RADHËS

Diar Prokshi, largimi i radhës nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Diar Prokshi, largimi i radhës nga Feronikeli

14/01/22 @ 14:23

DRITA

Dy talentë të Dritës marrin kontratat profesionale

FFK Superliga/Transfere

Dy talentë të Dritës marrin kontratat profesionale

14/01/22 @ 22:15

DURRËS

Teuta zyrtarizon qendërmbrojtësin e Drenicës

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Teuta zyrtarizon qendërmbrojtësin e Drenicës

14/01/22 @ 15:51

NDARJA E RADHËS

Diar Prokshi, largimi i radhës nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Diar Prokshi, largimi i radhës nga Feronikeli

14/01/22 @ 14:23

DRENAS

Edhe Doshlaku ndahet nga Feronikeli

FFK Superliga/Transfere

Edhe Doshlaku ndahet nga Feronikeli

13/01/22 @ 22:37

FERONIKELI

Behar Maliqi zyrtarizon ndarjen

FFK Superliga/Transfere

Behar Maliqi zyrtarizon ndarjen

13/01/22 @ 20:56

KLINË

Dukagjini zyrtarizon brazilianin Victor Lindenberg

FFK Superliga/International/Transfere

Dukagjini zyrtarizon brazilianin Victor Lindenberg

13/01/22 @ 20:23

MALI I ZI

Erjon Vucaj zyrtarizohet te ekipi i tij i ri

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Erjon Vucaj zyrtarizohet te ekipi i tij i ri

13/01/22 @ 15:09

MALISHEVË

Malisheva zyrtarizon kampionin Xhevdet Shabani

FFK Superliga/Transfere

Malisheva zyrtarizon kampionin Xhevdet Shabani

13/01/22 @ 15:02

TE PRISHTINA

7 të larguar nga Prishtina prej se erdhi Ibrakovic

FFK Superliga

7 të larguar nga Prishtina prej se erdhi Ibrakovic

11/01/22 @ 19:13

ZYRTARE

Edhe një largim nga Prishtina

FFK Superliga

Edhe një largim nga Prishtina

11/01/22 @ 17:48


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga