Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VRESHTARËT

Rahoveci përforcon mbrojtjen

Rahoveci përforcon mbrojtjen


14 January, 2022 @14:40

Me njoftimin e fundit KF Rahoveci ka bërë ët ditur se ekipi i tyre është përforcuar edhe me qendërmbrojtësin Gentrit Bislimi.

Ai ka qenë pjesë e Onixit këtë sezon, ndërsa tash e tutje do të jetë shtyllë e mbrojtjes së vreshtarëve.

Bislimi më parë ka qenë pjesë e 2 Korriku, Trepça dhe Malisheva. Ai njihet si lojtar i fuqishëm në ajër, ka bërë të ditur njoftimi i KF Rahoveci.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë