Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Tregimi për futbollin kosovar, Elbasan Rashani e Clermont

Tregimi për futbollin kosovar, Elbasan Rashani e Clermont


18 October, 2021 @20:10

Skuadra e Clermont ka bërë një video reportazh me sulmuesin e ekipit të tyre, Elbasan Rashani, që tregon historinë e Kosovës dhe ecurinë e tij në futboll.

Videoja është në frëngjisht për momentin, derisa Rashani e Bajram Shala (FFK) flasin në gjuhën angleze, kurse Bernard Challandes e Gramoz Vokrri në atë frënge.

Në ndërkohë do të përkthejmë videon për t’ua sjellë në shqip… deri atëherë shikojeni versionin e publikuar nga Clermont Foot 63

Videoja është titulluar: “Larg nga këtu”


TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (9)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (9)

18/10/21 @ 12:14

STAR OF THE GAMEWEEK IX

Kreshnik Uka (KF Drenica), Ylli i javës (9)

FFK Superliga

Kreshnik Uka (KF Drenica), Ylli i javës (9)

18/10/21 @ 11:57

BAYER 1-5 BAYERN

Uji, zjarri dhe Bayerni

Bundesliga

Uji, zjarri dhe Bayerni

17/10/21 @ 17:28

ZVICËR

Si zëvendësues me supergol, Edon Zhegrova vendos ndeshjen

International/Sportistë shqiptarë në botë

Si zëvendësues me supergol, Edon Zhegrova vendos ndeshjen

17/10/21 @ 18:27

CHALLENGE LEAGUE

Rrudhani e Balaj shkëlqejnë në fitoren e Aarau

Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Rrudhani e Balaj shkëlqejnë në fitoren e Aarau

16/10/21 @ 00:12

SELEKTORI I RI

Blick: Alex Frei trajner i Kosovës?!

Kualifikimet për Botëror/Kosova/International/Transfere

Blick: Alex Frei trajner i Kosovës?!

15/10/21 @ 16:00

KONFERENCA E FUNDTI SI TRAJNER

Challandes falenderon të gjithë! Vendimi jo i kënaqshëm

Kualifikimet për Botëror/Kosova/International

Challandes falenderon të gjithë! Vendimi jo i kënaqshëm

13/10/21 @ 14:16

KOSOVA

ZYRTARE: Shkarkohet Bernard Challandes!

Kualifikimet për Botëror/Kosova

ZYRTARE: Shkarkohet Bernard Challandes!

13/10/21 @ 13:08

PARALAJMËRIMI

Konferencë për media sot! Pritet largimi i Bernard Challandes

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Konferencë për media sot! Pritet largimi i Bernard Challandes

13/10/21 @ 11:13

KOSOVA - GJEORGJIA

Challandes: Luajtëm mirë, prandaj jam i zhgënjyer

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Challandes: Luajtëm mirë, prandaj jam i zhgënjyer

12/10/21 @ 23:13

KOSOVA - GJEORGJIA

Humbje nga Gjeorgjia, Kosova e fundit në grup

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Humbje nga Gjeorgjia, Kosova e fundit në grup

12/10/21 @ 22:39

KOSOVA

Muharrem Sahiti konfirmon miqësoren e muajit të ardhshëm

Kosova/International

Muharrem Sahiti konfirmon miqësoren e muajit të ardhshëm

12/10/21 @ 20:32

KOSOVA U21

Kosova U21 e pafuqishme për Çekinë U21

Kosova/International

Kosova U21 e pafuqishme për Çekinë U21

12/10/21 @ 19:49

KOSOVA - GJEORGJIA

Kosova - Gjeorgjia, 11-shet startuese

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Kosova - Gjeorgjia, 11-shet startuese

12/10/21 @ 19:25


 
Të gjitha lajmet nga Kosova