Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - A&N

Trepça e A&N pa gola në Mitrovicë

TOPSPORTI / ARKIV

Trepça e A&N pa gola në Mitrovicë


3 October, 2021 @17:26

Pa gola dhe pa fitues ka përfunduar dueli mes Trepçës dhe skuadrës prizrenase A&N, duel ky i luajtur në Mitrovicë.

Raste për shënim patën të dyja skuadrat, por portat mbeten të paprekura dhe pikët u ndanë.

TABELA AKTUALE

Me këtë barazim, mitrovicasit e gjejnë veten në vendin e shtatë të Grupit A të Ligës së Parë, kurse A&N renditet dy pozita mbi Trepçën momentalisht.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë