Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Trepça’89-Prishtina, 11-shet startuese

Trepça’89-Prishtina, 11-shet startuese


28 May, 2023 @14:07

TREPÇA’89 XI: 12. Kaqiu, 23. Peci, 5. Mashau, 19. Augustine, 4. Dushi, 8. Sahiti, 7. Nimani, 28. Oyekanmi, 24. Fatty, 30. Rashica, 18. Fazliu. REZ.: 11. Ymeri, 22. Bajraktari, 11. Gashi, 17. Rrahmani, 6. Hana, 9. Sekiraqa, 3. Pllana, 14. Hasani, 45. Haliti.

PRISHTINA XI: 50. Kolaj (P), 2. Belica, 3. Mici (kap.), 20. Bytyqi, 21. Hamiti, 22. Useini, 77. Pefqeli, 7. Hyseni, 8. Prapashtica, 9. Kryeziu, 10. Krasniqi. REZ.: 12. Nika (P), 4. Ramadani, 6. Shabani, 13. Gallapeni, 15. Luma, 19. Halili, 23. Demolli, 29. Jashari, 99. Blesa.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga