Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESA - TREPÇA'89

Trepça’89 “rehatohet” në pozitën e pestë

Trepça’89 “rehatohet” në pozitën e pestë


5 March, 2021 @15:05

Skuadra mitrovicase, Trepça’89, sot e mposhti Besën me rezultat 1-2.

Robert Rrahmani ishte golashënuesi i parë në ndeshje, duke shënuar në minutën e 24’ të ndeshjes.

Në pjesën e dytë Besa e barazoi rezultatiin me Diar Halilin (57’), por nuk zgjati shumë gëzimi i pejanëve. Muharrem Jashari në minutën e 63’ shënoi një super gol nga distanca dhe e solli fitoren e radhës për skuadrën mitrovicase.

TABELA AKTUALE

Trepça’89 aktualisht gjendet në pozitën e pestë me 31 pikë, kurse Besa është në fund të tabelës me 7 pikë.

Në xhiron tjetër skuadra mitrovicase e pret Feronikelin, derisa Besa takohet me Prishtinën.


BALLKANI - DRENICA

Ballkani në krye, pret gabimin e Dritës

FFK Superliga

Ballkani në krye, pret gabimin e Dritës

05/03/21 @ 14:55

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drenica

05/03/21 @ 12:28

11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Trepça ‘89

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Besa - Trepça ‘89

05/03/21 @ 12:27

FENERBAHÇE

Lëndohet Mesut Ozil, mungon kundër Cikalleshit

International

Lëndohet Mesut Ozil, mungon kundër Cikalleshit

05/03/21 @ 11:23

BALLKANI - DRENICA

Ballkani kërkon kreun ndaj Drenicës së rrezikuar

FFK Superliga

Ballkani kërkon kreun ndaj Drenicës së rrezikuar

05/03/21 @ 09:07

BESA - TREPÇA'89

Besa sot luan ndaj skuadrës së vetme që e mposhti këtë sezon

FFK Superliga

Besa sot luan ndaj skuadrës së vetme që e mposhti këtë sezon

05/03/21 @ 09:02

LIVERPOOL 0-1 CHELSEA

Mount çon Chelsean në TOP4, kampioni as në zonën EuropaLeague

Premier League

Mount çon Chelsean në TOP4, kampioni as në zonën EuropaLeague

04/03/21 @ 23:09

CAMP NOU

Duhet të vendoset për fatin, pasi ka klauzolë interesante

La Liga/Transfere

Duhet të vendoset për fatin, pasi ka klauzolë interesante

04/03/21 @ 22:58

MARSEILLE

Vidali mundësi e mirë për francezët

Serie A/Ligue 1/Transfere

Vidali mundësi e mirë për francezët

04/03/21 @ 22:51

PARMA 1-2 INTER

Alexis-Lukaku çojnë Interin +10 nga kampioni, +6 nga rivali lokal

Serie A

Alexis-Lukaku çojnë Interin +10 nga kampioni, +6 nga rivali lokal

04/03/21 @ 22:50

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

MALISHEVA

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

FFK Superliga

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

19/06/21 @ 19:00

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FFK Superliga/Transfere

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

18/06/21 @ 22:14

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

LLAPI

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

FFK Superliga/Transfere

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

18/06/21 @ 11:31

LLAPI

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

FFK Superliga/Transfere

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

17/06/21 @ 22:12

MALISHEVA

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

FFK Superliga

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

17/06/21 @ 21:15


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga