Të gjitha lajmet

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Foto: Atletico Madrid

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar


22 February, 2021 @18:10

Chelsea do të përballet me Atletico Madrid të martën mbrëma, në kuadër të Champions League, me fillim prej orës 21:00.

Trajneri i ardhur tek Chelsea, Thomas Tuchel, vazhdimisht ka shprehur simpatinë e tij për sulmuesin e Atletico, Luis Suarez, i cili po shkëlqen këtë sezonë.

Tekniku gjerman ishte i interesuar ta transferojë tek PSG bomberin uruguajan kur ai u largua nga Barcelona, por Suarez dëshironte të vazhdonte aventurën e tij në Spanjë.

Tuchel do të përballet me Suarez dhe mbetet të shihet nëse do të arrij ta neutralizojë atë.


TRANSFER

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

22/02/21 @ 15:12

BIANCONERI

Juventus interesohet përsëri për Locatellin

Premier League/Serie A/Transfere

Juventus interesohet përsëri për Locatellin

22/02/21 @ 14:40

PREMIER LEAGUE

Zaha dëshiron largimin

Premier League/Transfere

Zaha dëshiron largimin

22/02/21 @ 12:11

ANFIELD

Liverpool katër humbje radhazi

Premier League

Liverpool katër humbje radhazi

22/02/21 @ 12:06

MAN UNITED

Solskjaer: Do luftojmë për titull

Premier League

Solskjaer: Do luftojmë për titull

22/02/21 @ 11:47

KOLUMBIANI

James i pakënaqur, dëshiron largimin

Premier League/Transfere

James i pakënaqur, dëshiron largimin

21/02/21 @ 20:08

TRANSFER TALK

Liverpool interesohet për Ocampos

Premier League/La Liga/Transfere

Liverpool interesohet për Ocampos

21/02/21 @ 19:50

THE REDS

Liverpool insiston për White

Premier League/Transfere

Liverpool insiston për White

21/02/21 @ 19:45

ARSENAL - CITY

18 fitore rresht, City marshon drejt titullit

Premier League

18 fitore rresht, City marshon drejt titullit

21/02/21 @ 19:25

LIVERPOOL

Carragher: S’ka më arsyetime

Premier League

Carragher: S’ka më arsyetime

21/02/21 @ 15:50


Të gjitha lajmet nga Premier League