Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Tuchell fillon me barazim te Chelsea

Tuchell fillon me barazim te Chelsea


27 January, 2021 @22:35

Chelsea sot ka barazuar kundër Wolverhamton Wanderers me rezultat 0-0.

Trajneri gjerman Thomas Tuchell ka nisur punën e tij te skuadra londineze me barazim.

Chelsea aktualisht ka 30 pikë të grumbulluarar dhe gjendet në pozitën e tetë në Premier League.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League