Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Ujkani e Vojvoda rezervë, Rrahmani e Hysaj startues

Ujkani e Vojvoda rezervë, Rrahmani e Hysaj startues


26 April, 2021 @18:24

Torino e Napoli përballen sonte nga ora 18:30.

Samir Ujkani e Mërgim Vojvoda do të jenë në bankë për Torinon, kurse Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj do të jënë në fushë nga minuta e parë.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A