Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Ulpiana huazon sulmuesin e Dritës

Foto: KF Ulpiana

Ulpiana huazon sulmuesin e Dritës


20 January, 2022 @18:59

Sot KF Ulpiana ka njoftuar opinionin me përforcimin e saj më të ri.

Bëhet fjalë për sulmuesin Esosa Priestley, i cili te Ulpiana është huazuar nga skuadra e Dritës.

TABELA AKTUALE

Priestley me Ulpianën ka nënshkruar kontratë 6-vjeçare si i huazuar, e në marrëveshje përfshihet edhe mundësia e vazhdimit për 1 vit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga