Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

United dhe Liverpool në garë për Raphinha

Foto: Raphinha

United dhe Liverpool në garë për Raphinha


25 February, 2021 @13:00

Manchester United dhe Liverpool po rivalizojnë mes veti për të siguruar shërbimet e anësorit të  Leeds, Raphinha, shkruan Goal.

Braziliani ka impresionuar me formën e tij në vazhdimsi këtë edicion, si pasojë e kësaj shumë ekipe kanë ngjallur interesim për të.

Pritet të zhvillohet garë e nxehtë për sulmuesin e krahut gjatë afatit të verës, me të dyja skuadrat që duan të nëshkruajnë me të. Raphinha në 20 paraqitje në Premier League këtë edicion, ka shënuar 5 gola dhe ka asistuar 5 herë për shokët e ekipit.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League