Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!


29 November, 2021 @19:34

Publikohet rroga e trajnerit të ri të Manchester Unitedit. Sipas mediave angleze që kanë dalë me njoftim pas zyrtarizimit të gjermanit si trajner deri në fund të stinorit në Old Trafford, është bërë e ditur se klubi i Djajve të Kuq ia ka dyfishuar rrogën Ralf Ragnickut.

Ragnick Ralf

Ragnick ka pasur rrogë vjetore prej 3.8 milionë funtash te Lokomotiva e Moskës, me të cilët u nda së fundi.

Ralf Ragnick

Ndërsa prej tash, ai rrogën vjetore te Manchester United do ta ketë afro 8 milionë funta, ka bërë të ditur Daily Star.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League