Të gjitha lajmet

L'EQUIPE TEAM OF THE WEEK

Valon Berisha bashkë me Neymarin në ekipin e javës

Valon Berisha bashkë me Neymarin në ekipin e javës


26 October, 2020 @16:32

Reims shënoi fitoren e parë të stinorit në Ligue 1 dje duke e mposhtur Montpellier-në si mysafir me rezultat të thellë 0-4.

Ndërsa futbollisti i Kosovës, Valon Berisha, ka qenë ndër më të dalluarit në ekip, duke arritur të hyjë në 11-shen e javës të përzgjedhur nga prestigjiozja franceze, L’Equipe.

Valon Berisha ka marrë notën 7 nga gazeta në fjalë, sikurse edhe Neymar i PSG-së në fitoren e ekipit, derisa më të mirë kanë qenë Depay, Dia dhe Ekambi, që kanë marrë notën 8.

L'Equipe


TRANSFER

Inter dhe Atletico në garë për Guimares

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Inter dhe Atletico në garë për Guimares

28/02/21 @ 19:00

LIGUE 1

Milik mund të largohet nga Marseille

Serie A/Ligue 1/Transfere

Milik mund të largohet nga Marseille

28/02/21 @ 18:52

NOTAT E LOJTARËVE

Nota e Berishës dhe e Zenelit për paraqitjen e sotme

Ligue 1

Nota e Berishës dhe e Zenelit për paraqitjen e sotme

28/02/21 @ 18:29

DIJON - PSG

Celina shkakton penallti, PSG mposht lehtë Dijonin

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Celina shkakton penallti, PSG mposht lehtë Dijonin

27/02/21 @ 23:13

E ARDHMJA

Legjenda parisiene krahason Mbappen dhe Haalandin! Ky do të jetë më i miri

Bundesliga/Ligue 1

Legjenda parisiene krahason Mbappen dhe Haalandin! Ky do të jetë më i miri

27/02/21 @ 22:52

TRANSFER TALK

I përfoluiri pret ofertën nga Reali

Ligue 1/La Liga/Transfere

I përfoluiri pret ofertën nga Reali

26/02/21 @ 14:50

PARC DES PRINCES

Lojtarët e PSG afër rikthimit nga lëndimet

Ligue 1

Lojtarët e PSG afër rikthimit nga lëndimet

26/02/21 @ 13:38

LIGUE 1

Neymar në dyshime, Di Maria rikthehet kundër Barcelonës

Ligue 1

Neymar në dyshime, Di Maria rikthehet kundër Barcelonës

25/02/21 @ 19:09

BUNDESLIGA

Alaba kërkon të luajë si mesfushor

Ligue 1/Transfere

Alaba kërkon të luajë si mesfushor

25/02/21 @ 16:35

TRANSFER

PSG kontratën gati për Alaba

Bundesliga/Ligue 1

PSG kontratën gati për Alaba

25/02/21 @ 12:30


Të gjitha lajmet nga Ligue 1