Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRAJNER I RI TE BESHIKTASHI

Van Bronckhorst merr timonin e Beshiktashit

Van Bronckhorst merr timonin e Beshiktashit


6 June, 2024 @16:58

Ish reprezentuesi i Holandës dhe trajner i së fundi Glasgow Rangersit në Skoci, Giovanni Van Bronckhorst është emëruar si trajner i ri i Beshiktashit nga Stambolli. Në njoftimin e lëshuar nga Beshiktashi është bërë e ditur se holandezi ka nënshkruar kontratë 2+1 vjeçare me bardhezinjtë e Stambollit, ndërsa 49-vjeçari do të ketë ndihmës në staf edhe trajnerët Jean Paul van Gastel dhe Serdar Topraktepe.


 
Të gjitha lajmet nga International