Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Vazhdon forma e Muriqit, super asist nga sulmuesi kosovar (VIDEO)

Vazhdon forma e Muriqit, super asist nga sulmuesi kosovar (VIDEO)


14 February, 2022 @22:07

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, po vazhdon formën e tij te Mallorca.

Pas golit në debutimin e tij në La Liga, në ndeshjen që po zhvillohet aktualisht në mes të Mallorcas dhe Athletic Bilbaos, Vedati ka bërë një super asist në golin e dytë për skuadrën e tij.

Rezultati aktual është 2-0 në favor të Mallorcas.

Më poshtë mund ta shikoni asistin e Vedat Muriqit.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga