Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Vedat Muriqi i shënon Real Madridit (VIDEO)

Vedat Muriqi i shënon Real Madridit (VIDEO)


5 February, 2023 @14:04

Në ndeshjen që po luhet momentalisht mes Mallorcës dhe Real Madridit, golin për vendasit e ka gjetur Vedat Muriqi.

Sulmuesi prizrenas i shënoi Realit në minutën e 13’. Për momentin rezultati është 1-0 për Mallorcën, kur po zhvillohet minuta e 23’.

Video e golit:


 
Të gjitha lajmet nga La Liga